Opravy automatických převodovek

Nabízíme opravy automatických převodovek osobních automobilů.

opravy automatických převodovek

Výměna oleje-proplach automatické převodovky

Pravidelné výměny oleje v automatické převodovce pro dlouhou životnost.

servis automatických převodovek

Náhradní díly

Značkové náhradní díly předních tuzemských a světových výrobců.

náhradní díly
 

Automat Cars Service s.r.o.
Výměny oleje v automatických převodovkách

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a opravami a pravidelným servisem automatických převodovek na všech evropských, japonských a USA vozidlech. Jsme vybaveni veškerým potřebným speciálním nářadím a moderní diagnostikou.
Náš team zaměstnanců disponuje v oboru oprav automatických převodovek a jejich údržby dlohodobou praxi a jsou proškoleni v oblasti servisu a oprav automatických převodovek včetně průběžných aktualizací v rámci nových typů a použitých technologií v současných nejmodernějších automatických převodovkách. Poskytnutí ostatních odborných oprav a servisu automobilů je pro nás samozřejmostí.
V našem servisu je vaše automatická převodovka v nejlepší péči, což se projeví dlouhou životností a bezproblémovým provozem. V případě potřeby opravy automatické převodovky nás neváhejte oslovit a doufáme, že budete spokojeni s naším férovým a otevřeným přístupem k našim zákazníkům a opravám automobilů především vybavených automatickou převodovkou všech typů.
 
servis automatických převodovek

Pravidelný servis, údržba, opravy a repase automatických převodovek

Termín výměny oleje a filtru se pohybujuje dle typu převodovky a způsobu provozu od 30000-60000km.Převodovky se také často porouchávají nesprávným provozem, mezi které patří zejména: přetěžování převodovky vlečením těžkýmy břemeny, vyřazováním a zařazováním jednotlivých rychlostních stupňů během jízdy, nedodržování předepsaných olejových náplní a termínů výměn, nedostatečným chlazením.
V případě problému s automatickou převodovkou jsme připraveni vám profesionálně pomoci. Vstupní diagnostika automatické převodovky je u nás zdarma a na námi provedené opravy automatických převodovek je poskytována záruka.


Náhradní díly pro automatické převodovky a další běžný sortiment do automobilů

Spolupracujeme s předními zahraničními i tuzemskými dodavateli kvalitních náhradních dílů, jmenovitě například značky ZF, TRANSTEC, PRECISION,ALLISON, BORG WARNER, BRYCO a dalších výrobců, dle konkrétního sortimentu.

Také provádíme základní údržbu automobilu jako je výměna provozních kapalin,brzdového obložení a spojek.

    dodavatelé dílů převodovky

Návštěvu autoservisu je možné domluvit na telefoním čísle 602 566 538, případně na dalších kontaktních telefonech.