OPRAVY

opravujeme automatické převodovky včetně repasí

opravy automatických převodovek

SERVIS

Pravidelný servis automatické převodovky pro dlouhou životnost.

servis automatických převodovek

NÁHRADNÍ DÍLY

Značkové náhradní díly předních tuzemských a světových výrobců.

náhradní díly
 

Opravy automatických převodovek
Automat Cars Service s.r.o.

V současné době jsou automobily stále více vybavovány těmito komfortními zařízeními, které mimo jiné působí i jako prvek aktivní bezpečnosti. Nechybí již ani u vozů nízké třídy , jako je třeba Fiat Punto, Nisan Micra a Opel Corsa. V podstatě se dají automatické převodovky rozdělit na několik druhů a to podle provedení na hydraulickou,variátorovou a v poslední době na mechanickou se dvěma spojkami (DSG),dále pak podle druhu ovládání řazení na hydraulickou , hydraulickou s elektronickým ovládáním , a plně elektronicky ovládanou převodovku. Automatická převodovka je velice složité zařízení , ve kterém se nachází kombinace elektroniky,hydrauliky a mechaniky , proto vyžaduje odpovídajcí zacházení a údržbu. V poslední době se často setkávám s mylným tvrzením bohužel i autorizovaných opraven automobilů , že převodovky obsahují doživotní náplň oleje a tudíž ji není potřeba měnit. Rád bych vás proto vyvedl z tohoto mylného tvrzení. Vzhledem k tomu že automatická převodovka má velice přesnou konstrukci je citlivá na jakékoliv nečistoty v systému. Provozem však v převodovce dochází k mechanickému otěru a tím k zanášení celého systému nečistotami.Pak je již otázkou času kdy nečistoty buď zanesou nějaký ventil který ovládá řazení či ucpou filtr a malér je na světě!! Poté budete muset zbytečně vynakládat finanční prostředky za opravu , které bezpochyby převýší až několikrát cenu za výměnu oleje a filtru.Proto prosím buďte obezřetní a provádějte v předepsaných intervalech výměny olejů a filtrů vašich převodovek.Termín výměny oleje a filtru se pohybujuje dle typu převodovky a způsobu provozu od 30000-60000km.Převodovky se také často porouchávají nesprávným provozem mezi které patří zejména: přetěžování převodovky vlečením těžkýmy břemeny , vyřazováním a zařazováním jednotlivých rychlostních stupňů během jízdy, nedodržování předepsaných olejových náplní a termínů výměn , nedostatečným chlazením.
 
servis automatických převodovek

Pravidelný servis a opravy automatických převodovek

V případě problému s automatickou převodovkou jsme připraveni vám profesionálně pomoci. Vstupní diagnostika automatické převodovky je u nás zdarma a na námi provedené opravy automatických převodovek je poskytována záruka.


Náhradní díly pro automatické převodovky díly a další běžný sortiment do automobilů

Spolupracujeme s předními zahraničními i tuzemskými dodavateli kvalitních náhradních dílů, jmenovitě například značky ZF, TRANSTEC, PRECISION,ALLISON, BORG WARNER, BRYCO a dalších výrobců, dle konkrétního sortimentu.

    dodavatelé dílů

Návštěvu autoservisu je možné domluvit na telefoním čísle 602 566 538, případně na dalších kontaktních telefonech.